Ubezpieczenia komunikacyjne

Działając na rzecz Klientów od lat specjalizujemy się w ubezpieczeniach flot samochodowych. Współpracujemy z największymi i najbardziej wiarygodnymi ubezpieczycielami, którzy są w stanie zapewnić naszym Klientom zarówno atrakcyjne warunki finansowe jak również odpowiadające indywidualnym wymaganiom propozycje szczegółowych zapisów w umowie ubezpieczenia.

Przy tworzeniu programów ubezpieczenia staramy się nie tylko zabezpieczyć interesy ubezpieczonego ale również uatrakcyjniać ofertę niestandardowymi rozwiązaniami, które mogą prowadzić do uzyskania dodatkowych profitów dla Klienta. Prowadzimy obsługę ubezpieczeń komunikacyjnych zarówno dla Klientów posiadających niewielki park samochodowy składający się z kilku pojazdów jak również tych dysponujących kilkuset pojazdami.

Każdy Klient traktowany jest indywidualnie i posiada gwarancję obsługi na poziomie umożliwiającym bezstresowe prowadzenie firmy z wykorzystaniem prawidłowo ubezpieczonych środków transportu. Naszą rolą jest przejęcie wszystkich czynności związanych z zawieraniem ubezpieczeń, dostarczania polis Klientom, dbanie o terminowe zwroty składek, wznawianie ubezpieczeń, monitorowanie bieżącego stanu zabezpieczenia pojazdów.

Jak możemy Ci pomóc?

Skontaktuj się z nami w siedzibie firmy, telefonicznie lub za pomocą poczty elektronicznej. 

Firma pomogła mi w trudnej sytuacji. Dzięki fachowej obsłudze odzyskałam koszty naprawy bez żadnych komplikacji. Polecam wszystkim ubezpieczenia za pośrednictwem GKE.

Katarzyna Sianecka

Zgłoś szkodę on-line