Ubezpieczenia lotnicze

pexels-photo-59519
Nasza firma specjalizuje się w ubezpieczeniach lotniczych. Działania Arrow polegają na oferowaniu Klientom kompleksowych rozwiązań w zakresie ubezpieczeń statków powietrznych.

Dzięki naszemu zaangażowaniu nasi Klienci mają możliwość skorzystania z ofert polskich ubezpieczycieli jak również propozycji ubezpieczenia oferowanych na rykach zachodnich.

Poprzez bliską współpracę z doświadczonymi pilotami różnego rodzaju statków powietrznych (szybowce, samoloty, śmigłowce i inne) jesteśmy w stanie na bieżąco dostosowywać zakres ubezpieczenia do zmieniających się potrzeb lotników zachowując jednocześnie pełną harmonię z obowiązującymi regulacjami prawnymi. Współpracujemy nie tylko z prywatnymi właścicielami statków powietrznych ale również firmami prowadzącymi działalność lotniczą w zakresie obsługi technicznej statków powietrznych, szkolenia personelu lotniczego oraz wieloma innymi. Z naszych usług korzystają również Aerokluby działające na terenie naszego kraju.

ubezpieczenia podstawowe

  • (OC Użytkownika) ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej użytkownika statku powietrznego w stosunku do osób trzecich
  • (OC w stosunku do Pasażerów) ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej użytkownika statku powietrznego w stosunku do osób trzecich będących na pokładzie statku powietrznego, a nie będących członkami załogi
  • Aerocasco – swoistego rodzaju odpowiednik ubezpieczenia pojazdu czyli auto-casco. Ochrona obejmuje statek powietrzny na wypadek zaistnienia szkody związanej ze zdarzeniem lotniczym bądź innym mogącym narazić

ubezpieczenia materialne

  • NNW – ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków dla członków załogi oraz pasażerów
  • OC przedsiębiorców prowadzących inną działalność lotniczą w zakresie:
  • obsługi technicznej statków powietrznych
  • projektowania statków powietrznych
  • produkcji statków powietrznych
  • szkolenia personelu lotniczego
Jak możemy Ci pomóc?

Skontaktuj się z nami w siedzibie firmy, telefonicznie lub za pomocą poczty elektronicznej. 

Firma pomogła mi w trudnej sytuacji. Dzięki fachowej obsłudze odzyskałam koszty naprawy bez żadnych komplikacji. Polecam wszystkim ubezpieczenia za pośrednictwem GKE.

Katarzyna Sianecka

Zgłoś szkodę on-line